Logo Gmina Ciepłowody

News

News zdjęcie id 144

Prezentacje Gospodarcze 12 i 13 września 2015 r.

23.07.2015

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich zainteresowanych na IX Prezentacje Gospodarcze Ziemi Ząbkowickiej, które w tym roku odbędą się równolegle z II Targami Rolno-Spożywczymi. Tradycyjnie w Hali Słonecznej oraz na przyległych plantach prezentować się będą przedsiębiorstwa, zakłady produkcyjne, różnie instytucje, branża rolnicza oraz drobna przedsiębiorczość. Nie zabraknie również stoisk z wyrobami regionalnymi, licznych kramów i imprez towarzyszących.
Lokalne święto przedsiębiorczości jest doskonałą formą promocji dla różnych przedsiębiorstw, instytucji, lokalnych wytwórców, rękodzielników i artystów. Ponad dwa tysiące odwiedzających targi, ponad 70 wystawców z Polski, Republiki Czeskiej i Niemiec, koncerty, atrakcyjne konkursy z nagrodami i wiele niespodzianek – to tylko zapowiedź tego, co będzie się działo przez dwa dni (12-13 września 2015 r.) w Hali Słonecznej w Ząbkowicach Śląskich.

Organizatorzy już dziś zapraszają do udziału i rezerwacji stoisk wystawienniczych. Formularz zgłoszeniowy można pobrać w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Sienkiewicza 11, 57-200 Ząbkowice Śląskie, pokój 305. Formularz będzie dostępny również na stronie Starostwa Powiatowego www.zabkowice-powiat.pl.

W tym roku sporo nowości!
Organizatorzy zapewniają, że w tym roku zarówno na uczestników jak i na gości czeka sporo nowości. Szczególnie prezentacje powinny przynieść korzyść przedsiębiorcom, na których czekają konferencyjne bloki tematyczne z różnych dziedzin. Już dziś wiadomo, że osoby prowadzące działalność gospodarczą będą mogły skorzystać z porad specjalistów z zakresu ZUS-u, PIP-u, KRUS-u, Urzędu Skarbowego i Podatków. Jako, że niebawem ruszą nabory w ramach RPO 2014-2020 nie zabraknie przedstawicieli zarządzających naborami wniosków, którzy uszczegółowią zadania objęte wsparciem.
Nowe atrakcje czekają również na gości, którzy w dniach 12-13 września 2015 r. odwiedzą Halę Słoneczną w Ząbkowicach Śląskich. Udział w Prezentacjach Gospodarczych Ziemi Ząbkowickiej jest bezpłatny, a szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Promocji, Oświaty i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Ząbkowicach Śląskich.

 

Starostwo Powiatowe
Wydział Promocji, Oświaty i Rozwoju
Daniel Ciepierski

tel. 74 816 28 16, e-mail: d.ciepierski@zabkowice-powiat.pl

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.