Logo Gmina Ciepłowody

News

News zdjęcie id 496

Podziękowania za osiągnięcia dla mieszkańców Gminy

09.01.2018

W dniu 29.12.2017r. odbyła się XXXIX sesja Rady Gminy Ciepłowody, na której Wójt Gminy Ciepłowody - Łukasz Białkowski oraz Przewodniczący Rady Gminy Ciepłowody złożyli podziękowania w formie listów gratulacyjnych i drobnych upominków dla mieszkańców Gminy za szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach życia i promocji Gminy Ciepłowody niżej wymienionym osobom: 

Państwu Malinowskim - za zwycięstwo w prestiżowych konkursach '' Najlepszy Smak Dolnego Śląska '',  ''Nasze Kulinarne Dziedzictwo - Perła 2017 '' ,  oraz   ''Wzorowa Pasieka Województwa Dolnośląskiego ''.
 
Panu Kazimierzowi Skirbiszewskiemu - za zdobycie tytułu Mistrza Wojewódzkiego w prestiżowym konkursie '' AgroLiga 2017''.
 
Panu Bartłomiejowi Bielasowi - za udział w unifikowanych Mistrzostwach Świata Kickboxingu oraz zdobycie tytułu Mistrza Świata w Kickboxingu w kategorii WKA  K1  RULES.
 
Panu Michałowi Turyńskiemu – za zdobycie tytułu Zawodowego Mistrza Świata
w kickboxingu na zasadach low-kick federacji WAKO PRO 2016,podpisanie kontraktu z Międzynarodową Federacją GLORY KICKBOXING oraz wygrana na gali GLORY 44 w CHICAGO.

 
Panu Kamilowi Pawłowskiemu – za zdobycie Diamentowego Grantu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla wybitnie uzdolnionych studentów prowadzących badania naukowe na wysokim poziomie i posiadających wyróżniający się dorobek naukowy.
 
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.